Pracuj z nami jak tłumacz ustny, pisemny oraz lektor

Jesteś tłumaczem ustnym, pisemnym lub zajmujesz się korektą tekstów i szukasz nowych wyzwań? Zapraszamy do kontaktu z nami! Bardzo cieszymy się na wiadomość ze strony tłumaczy i lektorów, którzy oferują swoje usługi w różnych językach, pracują w różnych miastach, a nawet krajach. W dobie cyfryzacji, współpraca taka nie stanowi żadnego problemu. Oferują państwo nietypowe usługi związane z językami (np. dubbing)? Cieszymy się na wiadomość z państwa strony!

Prosimy o wiadomość drogą mailową (info@profi-translation.eu) lub poprzez nasz formularz kontaktowy z następującymi informacjami:

  • kombinacje językowe, które państwo oferują
  • specjalizacje (branże)
  • tłumaczenia zwykłe, przysięgła czy obydwa.

Odpowiemy jak najszybciej na każdą wiadomość.

Profi Translation jest państwa kompetentnym partnerem, który kładzie nacisk na długotrwałą, partnerską współpracę. Jesteśmy dumni z tego, jeśli nasi tłumacze przyjmują nasze zlecenia i polecają nas dalej. Dla nas są tłumacze tak samo ważni jak nasi klienci, gdyż bez nich, nie powstałoby żadne tłumaczenie. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i propozycje z państwa strony.

Chętnie współpracujemy z osobami tłumaczącymi z rzadkich lub egzotycznych języków lub innych usług językowych

Oferują państwo niespotykaną, rzadką lub egzotyczną usługę związaną z językami? Nawet jeśli państwa usługa nie należy do najpopularniejszych, cieszymy się na kontakt z państwem. Również nasi klienci poszukuję niestandardowych usług i rozwiązań.

Jeśli mają państwo pytania dotyczące współpracy z Profi Translation, zapraszamy do kontaktu. Ponadto mają państwo możliwość porozmawiania z nami w naszym biurze (w czasie godzin pracy biura).