Profesjonalne tłumaczenie tekstu specjalistycznego – medycyna, IT, prawo, przemysł i wiele innych

Potrzebują państwo tłumaczenie tekstu specjalistycznego? Potrzebują państwo tłumaczenie instrukcji obsługi urządzeń na język obcy? Pilnie potrzebne jest tłumaczenie dokumentów dla klienta lub partnera biznesowego? Chcą państwo wziąć ślub za granicą i potrzebują tłumaczenie aktu urodzenia? Planują państwo zawrzeć umowę z partnerem za granicą i potrzebują tłumaczenie dokumentów firmowych? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Tłumaczenie tekstów specjalistycznych

Aby być w stanie przygotować tłumaczenia z poszczególnych branż, nasi tłumacze specjalizują się w określonych obszarach. Wykształcony tłumacz specjalizujący się w obszarze: literatura czy marketing, kładzie nacisk na inne obszary, niż tłumacz specjalizujący się np. w obszarze: prawo i umowy. Wszystkie to obszary są tak samo ważne i wymagające.

Naszym celem jest, aby móc zaoferować naszym klientom profesjonalne tłumaczenie z każdego obszaru i branży. Nie znajdują państwo poszukiwanej branży na naszej stronie internetowe? Zapraszamy do kontaktu! Bezustannie pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty. Staramy się sprostać wymaganiom wszystkich naszych klientów, jak i doradzić jak najlepsze rozwiązanie.

Oferujemy tłumaczenia m.in. z następujących branż

Tłumaczenia Medycyna i farmacja Profi Translation
Medycyna i farmacja
Tłumaczenia Prawo Profi Translation
Prawo
Tłumaczenia Kultura Profi Translation
Sztuka i kultura
Tłumaczenia Przemysł i technika Profi Translation
Przemysł i technika
Tłumaczenia Turystyka Profi Translation
Turystyka
Tłumaczenia branża IT Profi Translation
IT
Gospodarka i handel Profi Translation
Gospodarka i handel
Tłumaczenia Media i Marketing Profi Translation
Media i Marketing

Nie znajdują państwo poszukiwanej branży na naszej stronie internetowej? Zapraszamy do kontaktu – Z chęcią doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie

Jeśli poszukiwana przez państwa branża nie znajduje się na naszej stronie internetowej, zapraszamy do kontaktu. Cały czas pracujemy nad poszerzeniem portfolio oferowanych przez nas usług. Poszerzamy je o nowe branże i kombinacje językowe. Osobisty kontakt z klientami jest przy tym bardzo ważny. W czasie rozmowy klient może przedstawić swoje życzenia i wyjaśnić ewentualne pytania i wątpliwości. Wiemy, że wiele zleceń jest złożonych i standardowe rozwiązania nie znajdują tutaj rozwiązania. Profi Translation pomaga klientom znaleźć rozwiązanie nawet w przypadku najbardziej złożonych zleceń.

Tłumaczenie specjalistycznych dokumentów – tłumaczenie języka branżowego

Tłumacze mają swoją specjalizację, tak jak ma to miejsce w innych zawodach. Każdy z języków jest złożony i niezwykle obszerny, tak, że ogromną sztuką jest znać wszystkie słowa, zwroty czy struktury.

Przede wszystkim język danej branży jest dla osób spoza danej brnaży często niejasny i niezrozumiały, takży dla osób władających danym językiem jako językiem ojczystym.

Tłumacze specjalizujący się w danej branży regularnie się dokształcają, aby móc w jak najwyższym stopniu poznać język danej branży. Jest to proces długotrwały i wymagający, który pozwala tłumaczom umieścić tekst w odpowiednim kontekście. Sama znajomość słów nie wystarcza, aby oddać sens danego tekstu w innym języku. Dodatkowo każda branża zmienia się w ogromnym tempie. Powstają nowe słowa, fachowy żargon, język potoczny, przy równoczesnym wzroście znaczenia jakości specjalistycznych tekstów. Chętnie pomożemy państwu na tym obszarze. Ważne, aby przed zleceniem tłumaczenia ustalono, czy tłumaczenie ma być zwykłe czy przysięgłe.

Profi Translation nie nalicza dodatkowych, ukrytych opłat

Koszt tłumaczenia specjalistycznego zależy od kilku czynników:

  • kombinacja językowa
  • długość tłumaczonego tekstu
  • rodzaj tłumaczenia (zwykłe czy przysięgłe)
  • branża

Życzą państwo otrzymać bezpłatną i niewiążącą ofertę cenową przed zleceniem tłumaczenia? Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na każde zapytanie.

Tłumaczenia specjalistyczne biuro tłumaczeń Profi Translation