Suwerenne wystąpienie w towarzystwie tłumacza ustnego

Podczas ważnych konferencji, spotkań czy wydarzeń w życiu prywatnym, ważnym jest, aby wziąć w nich udział w towarzystwie tłumacza ustnego. Tłumaczenia ustne są najwyższą sztuką. Chociaż coraz więcej osób mówi biegle w jednym lub w kilku językach obcych, nie jest to nigdy gwarancją rzetelnego tłumaczenia.

Praca tłumacza ustnego jest związana z ogromnym stresem i niezwykle wysokimi oczekiwaniami ze strony klienta, a przy tym bardzo nieprzewidywalna i wymagająca. Nasz tłumacze mogą pochwalić się wykształceniem kierunkowym i znajomością języka na poziomie native speakera. Ta rzadka kombinacja umiejętności pozwala im wyczuć najmniejsze niuanse językowe, a przy tym tłumaczyć na najwyższym poziomie często w stresujących sytuacjach.

Od pracy tłumacza zależy, czy negocjacje z klientem biznesowych przebiegną po naszej myśli lub czy sprawa sądowa przebiegnie zgodnie z naszymi oczekiwaniami. To małe, subtelne różnice są wręcz niesłyszalne dla „nie wyćwiczonego” ucha.

Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego tłumacza ustnego, który poprowadzi państwa sprawę w sposób profesjonalny i dyskretny.

Przejrzysta oferta cenowa bez ukrytych kosztów

Koszt tłumaczenia ustnego zależy od kilku czynników:

  • czas trwania tłumaczenia
  • kombinacja językowa
  • rodzaj tłumaczenia (konsekutywne, symultaniczne)
  • branża (tłumaczenie specjalistyczne)

Przy zleceniach wymagających dłuższego dojazdu jest naliczana zryczałtowana opłata za dojazd.

Poszukują państwo kombinacji językowej, której nie ma na naszej stronie internetowej? Proszę wysłać do nas zapytanie ofertowe! Odpowiadamy na każdy zapytanie i zawsze staramy się dobrać naszym klientom jak najlepsze rozwiązanie.

Tłumaczenia ustne biuro tłumaczeń Profi Translation

Chcieliby państwo otrzymać bezpłatną i niewiążącą ofertę cenową? Zapraszamy do kontaktu!

Tłumaczenia ustne przez telefon i w formie online wideokonferencji

Coraz częściej prywatne i zawodowe sprawy są załatwiane przez telefon lub w formie wideokonferencji. Postęp technologiczny ułatwia i przyspiesza komunikację. W tym przypadku nie jest potrzebny dojazd do klienta czy urzędu, co jest oszczędnością czasu i pieniędzy. Zasoby te mogą zostać wykorzystane przez firmy i osoby prywatne w inny sposób.

Tłumaczenie video biuro tłumaczeń Profi Translation

Spodziewają się państwo ważnych negocjacji z klientem, który nie mówi w języku obcym? Muszą państwo uregulować swoje sprawy urzędowe w zagranicznym urzędzie? Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego tłumacza zarówno w czasie rozmów przez telefon jak i w czasie wideokonferencji. Jakie są tego zalety? Często musimy podjąć szybko decyzję opierając się na posiadanych informacjach. Jeśli informacje w czasie rozmowy zostaną źle zrozumiane, może to nieść ze sobą poważne konsekwencje. Małe językowe nieporozumienie w codziennych rozmowach, mogą prowadzić do zabawnych sytuacji, ale w czasie rozmów z urzędnikami czy partnerami biznesowymi mogą prowadzić do poważnych pomyłek, nieporozumień i wpłynąć na podejmowaną przez urzędnika decyzję i nieść ze sobą poważne konsekwencje.